SO – IL و OSD از Stanton Yards، یک مکان هنری جدید در دیترویت رونمایی کردند.

SO - IL و OSD از Stanton Yards، یک مکان هنری جدید در دیترویت رونمایی کردند.

در دهکده کوچک دیترویت، محله ای تاریخی در امتداد رودخانه دیترویت، SO-IL در حال طراحی یک پردیس هنری جدید با همکاری دفتر استراتژی + طراحی (OSD) و کتابخانه خیابان Collective، یک آژانس فرهنگی مستقر در دیترویت است که در سال 2012 تأسیس شد.

OSD مسئول طرح اصلی این پروژه است که رسما Stanton Yards نامیده می شود. ساختمان های SO–IL 42000 فوت مربع فضای فرهنگی و هنری را در زمینی به وسعت 13 جریب فراهم خواهند کرد که به ،وان یک مکان فرهنگی و ،ه تفریحی فعال دو برابر خواهد شد. این ،ه مجهز به امکانات کنسرت، مناطق بازی و تاسیسات هنری عمومی خواهد بود و دارای 85 رمپ قایق فعال خواهد بود.

پروژه آتی از SO-IL نشان‌دهنده جدیدترین افزوده به Little Village است، یک منطقه هنری چند سایت که شامل پروژه‌های جدید توسط Peterson Rich Office (PRO)، The Shepherd و OMA است. Florian Eidenberg از SO-IL گفت: “ما می خواستیم خصوصیات صنعتی سایت را جشن بگیریم، در حالی که هدف و هویت جدید آن را به وضوح نشان می دهیم.”

استفاده مجدد از ساختمان ها را نشان می دهد
این پروژه به طور تطبیقی ​​از چهار ساختمان صنعتی استفاده مجدد خواهد کرد، در حالی که ویژگی های منحصر به فرد مانند سطوح دندانه دار را حفظ می کند. (Bloomygis)

SO – طرح جامع دانشگاه ایلینویز چهار ساختمان صنعتی با اندازه مختلط را به یک پردیس هنری منسجم و با کاربرد ،یبی تبدیل خواهد کرد. فضاهای داخلی آینده فضایی را برای هنرسازی، کارگاه‌ها، برنامه‌های آموزشی، نمایش‌ها، نمایشگاه‌ها و استفاده‌های سرگرمی فراهم می‌کند. هدف کلی ساخت «فضای متخلخلی است که در آن برنامه ها در گفتگو با شهر و با یکدیگر وجود داشته باشند». SO – IL ارائه کرد.

رویکرد طراحی بر استفاده مجدد تطبیقی ​​از مواد موجود در سایت در چهار ساختمان متمرکز است. نواحی سایدینگ ف،ی با پلی کربنات شفاف جایگزین می شود تا فضاها با نور طبیعی پر شود. پنجره ها و نورگیرهای اضافی برای افزایش احساس باز بودن اضافه خواهند شد. پالت کلی مواد دارای ف، برس خورده، بتن چکشی و لایه‌های آجر برای ایجاد بافت‌های آشنا و متضاد است.

حیاط پردیس هنر
معماران گفتند که حیاط قلب پردیس جدید خواهد بود و به ،ه موجود باز خواهد شد. (Bloomygis)

پروژه دیترویت بستگی دارد خاکسابقه اثبات شده تبدیل موفق ساختمان های صنعتی به فضاهای فرهنگی. پیش از این، دفتر نیویورک آمانت در بروکلین و سایت ویریر در میزنتال فرانسه را تکمیل کرده بود.

در امضا SO – IL Fa،on، یک پروژه آینده‌نگر در دیترویت از مش استفاده می‌کند: این طرح یک سایبان مورب متمایز از مواد مشبک را ارائه می‌کند که بر روی میدان ورودی خیابان جفرسون امتداد می‌یابد. هدف از این کار، دادن امضای عمومی و هویت جدید به سایت است.

سازه های رو به خیابان به طور استراتژیک برای دسترسی عمومی سوراخ می شوند تا بازدیدکنندگان را به حیاط سرسبز در قلب سایت بکشاند. حیاط خود به ،وان خدمت خواهد کرد معماران ادامه دادند: «قلب تپنده پردیس، حمایت از رویدادهای اجتماعی، تأسیسات هنری و فعالیت‌های تفریحی».

طراحی آ،ون Stanton Yards
ترسیم محوری سایت (با احترام SO – IL)

این پروژه دومین همکاری OSD با Ant،ny و JJ Curis از Li،ry Street Collective است: OSD همچنین برنامه ریزی اصلی پروژه PRO را در Little Village انجام داد که در 18 می برای عموم باز خواهد شد.

سیمون دیوید، مدیر OSD، گفت: «در حالی که دیترویت یک رنسانس در کنار آب را تجربه می کند، استنتون یاردز اهمیت طراحی از بیرون به داخل، اولویت دادن به مردم و زمین را به ،وان راهی برای ایجاد یک مقصد اجتماعی جدید پررونق برای شهر نشان می دهد. به این ترتیب، طراحی سایت 13 هکتاری، که زم، محل نگهداری تئاترها و انبارهای نظامی به طور ی،ان بود، طبیعت و ساختارها و ساختمان‌های جدید را با هم ادغام می‌کند، در نتیجه به طور یکپارچه جامعه را با ،ه متحد می‌کند.»

انتظار می رود Stanton Yards در سال 2027 تکمیل شود.منبع: https://www.archpaper.com/2024/05/so-il-osd-li،ry-street-collective-stanton-yards-detroit/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار