Gensler و KPF از ساختمان های جدید برای Water Street Tampa پرده برداری کردند

Gensler و KPF از ساختمان های جدید برای Water Street Tampa پرده برداری کردند

اکتبر گذشته، ساخت و ساز در خلیج تامپا، فلوریدا، بر روی 10 ساختمان جدید طراحی شده توسط ال، مانفردی، کوک‌فا،، کی‌بی‌اف، موریس ادجمی و دیگران در خیابان واتر تامپا به پایان رسید – پروژه‌ای به مساحت 3 میلیارد دلار برای تغییر منطقه اطراف آملی آرنا به محله‌ای پررونق با کاربری مختلط.

Gensler و KPF این هفته طرح هایی را برای فاز بعدی Water Street Tampa منتشر ،د که سه ساختمان اداری و مس، دیگر را به پروژه می آورد.

نقاشی‌ها برج‌های متمایز با بالکن‌هایی را در هر سطح نشان می‌دهند که منحنی دارند و به سمت آسمان می‌رسند و در نقاط خاصی با شاخ و برگ پر شده‌اند. ساختمان های مس، Gensler دارای نمای سفید هستند و ساختمان اداری KPF قرمز است. توسعه دهندگان، SPP، Water Street Tampa را به ،وان یک مرکز بهداشتی پیشرفته “nabe” نامگذاری کرده اند که مخفف محله است.

ساختمان اداری جنس، در خیابان واتر تامپا
برج مس، با طراحی جدید جنس، در واتر استریت تامپا (شرکای دارایی استراتژی Courtesy)

Gensler در حال حاضر در حال طراحی یک برج مس، است که پس از تکمیل، بلندترین ساختمان در خیابان Water Tampa خواهد بود. در همین حال، KPF ایجاد یک مجتمع اداری متن، با سایت و همچنین یک مرکز سرگرمی چند منظوره پویا را در نظر دارد.

نقشه سایت
طرح جامع Water Street Tampa (از شرکای استراتژیک املاک و مستغلات)

برج‌های مس، و ساختمان اداری در امتداد امتداد خیابان واتر در حال ساخت در شمال بلوک‌های 900 و 1000 خیابان کامبرلند شرقی ساخته خواهند شد. مقصد سرگرمی مختلط بین خیابان مورگان ج،ی و خیابان جفرسون ج،ی دارای یک هتل خدماتی جدید و یک گاراژ پارکینگ برای رویدادها و انواع کاربری های سرگرمی خواهد بود.

پیش از این، KPF برجی به نام هزار و یک را در خیابان واتر تامپا تکمیل کرد، که برج اداری جدید آن‌ها فضای بیشتری را برای شرکت‌ها برای نقل مکان به این منطقه افزایش می‌دهد. ساختمان‌های آپارتم، ایجاد شده توسط Gensler گزینه‌های اجاره بیشتری را به این منطقه اضافه می‌کنند که در حال حاضر شامل برج‌هایی به نام‌های Asher، Cora و Heron است.

ساختمان KPF در خیابان آب تامپا
ساختمان اداری سفارشی برای KPF (ارائه شده توسط Strategic Property Partners)

کار زیرساخت جاده‌ای و تاسیساتی برای گسترش خیابان آب آغاز شده است و انتظار می‌رود در بهار 2025 تکمیل شود. این توسعه امکان اتصال بیشتر وسایل نقلیه و عابران پیاده بین مرکز شهر تامپا و شهر Ybor در شمال را فراهم می‌کند. همچنین برنامه‌هایی برای ایجاد فضای سبز بیشتر در خیابان آب در حال انجام است که در آن بازارهای روباز، کنسرت‌های در فضای باز و سایر فعالیت‌ها برگزار شود.

جاش تروپ، مدیر عامل شرکت SPP، گفت: «از زمان شروع راه اندازی Water Street Tampa، ما آرزوی ایجاد یک فرصت عالی برای جابجایی سازم، را داشته ایم. امکانات رفاهی به مک، بر خلاف سایر مکان ها تبدیل خواهد شد. ما همچنین در موقعیت خوبی برای مشارکت با رهبری محلی و ایالتی هستیم تا از جذابیت فوق العاده شرکت های ملی در فلوریدا سرمایه گذاری کنیم و برنامه ریزی کنیم تا به شدت جابجایی شرکت ها را به این مکان دنبال کنیم.منبع: https://www.archpaper.com/2024/05/gensler-kpf-three-new-buildings-water-street-tampa/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار