کاربردهای مختلف جسب حرارتی

دمای ذوب بالاتری دارند و سختی و چسبندگی نهاییشون بالاتر هست. این چسب ها در حالت عادی به شکل جامد هستند و فقط در زمان استفاده به مایع تبدیل می شوند، بدین ترتیب طول عمری بیشتری نیز دارند و به راحتی سفت و فاسد نمی شوند. این چسب در برند های مختلف از قبیل هومن کالا ، drightix ، huger و pul قابل عرضه می باشد. این چسب از قدرت چسبندگی بسیار بالاتری نسبت به گونه های شفاف و عمومی این نوع چسب برخوردار است و هم چنین نقظه ی ذوب آن نیز بالاتر است . جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت. می توانید برای سر خوردن دمپایی در کف حمام یا سرویس های بهداشتی نیز،کف آن ها را با چسب حراتی در چندین نقطه پر کنید تا به صورت استپ عمل کند و مانع از لیز خوردن شود.

چسب ها در انواع و مدل های مختلفی وجود دارد که میتوان از آن در چسباندن سطوح استفاده کرد یکی از چسب هایی که طرفداران زیادی دارد و محبوب است چسب حرارتی تفنگی است، برخی به چسب حرارتی چسب تفنگی هم می گویند که یک اصطلاح عامیانه است. قابل ذکر است که چسب حرارتی تفنگی به همان اندازه که سریع ذوب می شود به همان اندازه هم سریع سفت و خشک می شود پس هنگام استفاده از آن باید سرعت عمل بیشتری داشته باشید تا کارتان نتیجه ی مطلوب داشته باشد. در برخی موارد تولید کنندگان تفنگ چسب حرارتی قطعات یدکی را ارائه نمی‌کنند. اگر دستگاه را جدا کنید و تشخیص دهید که ایراد کارخانه‌ای دارد گارانتی دستگاه شما باطل خواهد شد. برخی مدل‌های تفنگ حرارتی ارزش تعمیر ندارند بنابراین خرید یک تفنگ جدید گاهی مقرون به صرفه‌تر است. برای کسب آگاهی درباره نوع تعمیر تفنگ چسب حرارتی، انواع قطعات و اقدامات مهمی که می‌توانند روی تعمیرات تاثیر بگذارند و این که چه موقع از فردی باتجربه کمک بخواهید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ۲۰ ابزار امکان خرید آنلاین و ارسال مطمئن و سریع انواع ابزار آلات را از اصفهان به سراسر کشور با امکان ارسال رایگان و پرداخت در محل برای مشتریان میسر کرده است. اگر سطوحی که می خواهید چسب بزنید بزرگ است ، باید از مدل های بزرگتر استفاده کنید. به همین ترتیب ، هنگامی که شما نیاز به استفاده از مقدار کمی چسب دارید ، اندازه های کوچکتر می توانند کار کنند. برخی از دستگاه ها دارای تجهیزات جانبی بیشتری هستند ، مانند دکمه روشن / خاموش. بنابراین حتی اگر به برق متصل باشد ، می توانید دستگاه را خاموش کنید. در سایر مدل ها ، ممکن است یک نمایشگر وضعیت یا یک محافظ اثر انگشت مشاهده کنید.

بالابر برقی

چسب حرارتی برای چسباندن وسایل شکسته کاربرد دارد؛ به خصوص اگر وسیله شکسته از جنس شیشه یا سرامیک باشد. چسب‌ های حرارتی در مدت زمان کوتاهی خشک می‌شوند، به همین دلیل برای کارهای هنری انتخاب خوبی هستند. زمان خشک شدن این نوع چسب بسیار کوتاه است و نیازی نیست برای ۲۴ ساعت سطح، بدون تکان خوردن، تحت فشار قرار بگیرد.

چسباندن فرش و موکت با چسب حرارتی

نکته ی دیگر این است که هنگام خرید چسب حرارتی تفنگی بهتر است از نوع قلاب دار آن استفاده کنید تا هنگامی که با آن کار میکنید آن را جایی آویزان کنید تا بر روی سطوحی مانند فرش و موکت ریزش نداشته باشد. چسب حرارتی در کارهای هنری، ساخت کاردستی کودکان، ساخت وسایل تزئینی و همچنین کاربردهای صنعتی بسیاری نیز دارد. یکی مزایای چسب حرارتی که باعث استفاده زیاد آن می شود بی رنگ بودن آن پس از خشک شدن و سرد شدن است. همین ویژگی دلیل استفاده از این چسب در کارهای هنری و تزئینی است که زیبایی و تمیزی در درجه اول اهمیت قرار دارد.

مرکز پخش تکنوسان، با آرزوی ایجاد شفافیت در بازار IT ایران و از بین بردن هزینه های اضافی خرید، فروشگاه اینترنتی تکنوسان را راه اندازی نمود. پس از سال ها و با تکیه به اعتماد و رهنمودهای همکاران و مشتریان گرامی توانسته ایم بستر ارائه یکی از بالاترین تنوع های کالایی (حوزه کاری خود) در کنار بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران را ایجاد کنیم. خرسندیم که گامی هر چند کوچک در راستای بهبود شفافیت و ساماندهی بازار، برداشته ایم. در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود. فروشگاه اینترنتی انواع ابزار دستی و برقی،چسب، لوازم سفر و…

  • بله امکان ذوب چسب حرارتی صنعتی توسط تفنگ حرارتی ۶۵ وات وجود دارد.
  • تنها کافی است مقداری چسب حرارتی به درب و سطح که به آن برخورد می‌کنید، بزنید.
  • زمانی که سطح بسیار سرد باشد، چسب بعد از تماس با آن سفت می‌شود و زمانی برای چسباندن سطح دوم باقی نمی‌ماند.
  • به همراه این محصول دو عدد چسب لوله‌ای بزرگ عرضه می‌شود.
معمولاً تعویض تفنگ‌هایی که ارزان قیمت هستند آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر از تعمیر آن‌ها است. حتی اگر قطعات کافی در دسترس داشته باشید زمان، تجهیزات و دردسر تعمیر نشان می‌دهد که باید تعویض تفنگ چسب حرارتی آریانا را انتخاب کنید. این چسب ها به دلیل چسبندگی بالا و همچنین خشک شدن سریع برای ساخت کاردستی بهترین گزینه هستند. اما چسب تفنگی حرارتی فقط برای چسباندن کاغذ و ساخت کاردستی مورد استفاده قرار نمی گیرد. بهترین چسب تفنگی همچنین می تواند به چسباندن قطعات مختلف چوب و فلز بهم کمک کند.

خرید دستگاه چسب تفنگی ایکس روی مدل E20w

کاربردهای مختلف جسب حرارتی