وکیل خانواده

بنابراین می توان گفت که قانون گذار در قوانین تدوین شده توجه زیادی به این موضوع داشته است. بنابراین معمولا حساسیت های زیادی نسبت به قوانین خانواده وجود دارد. از این رو یک وکیل خانواده باید بتواند این حساسیت های قانونی را درک کند و بر اساس آن پیش برود. یکی دیگر از معایب اطاله دادرسی آن می باشد که طرفین دعوا مجبور هستند تا هزینه دادرسی را تا هر زمان که جریان پرونده ادامه پیدا میکند، بپردازند. برای حل این مشکل اساسی و رایج، تنها راه حلی که می تواند به افراد کمک کند، کمک گرفتن از وکیل خانواده است.

در صورتی‌ که از تخصص وکیل خانواده استفاده ‌کنید او به وکالت از شما در تمامی جلسات دادرسی شرکت می‌کند و نیازی به حضور شما نیست. بهترین وکیل خانواده با تخصصی که دارد، به موکل خود کمک می‌کند که راحت‌تر با فشارهای عصبی و روانی مشکلات خود کنار بیایند و اطلاعات کاملی در مورد همه موارد حقوقی مشکل خود به دست آورند. وکیل تمام تلاش خود را می‌کند که موکل به بهترین و مطلوب‌ترین نتیجه دست پیدا کند‌. او باید همه تلاش خود را برای بقای کانون گرم خانواده‌ها انجام دهد و برای دعاوی خانوادگی مانند طلاق در درجه اول به برقراری صلح بین زن و شوهر فکر کند. بهترینوکیل دعاوی خانوادههرگز منافع مالی خود را به منافع و زندگی موکل خود ترجیح نمی‌دهد.

وکیل خانواده بلکه می توانند مسائلی را که در حوزه تخصصی خودشان نیست، به وکیل مربوطه ارجاع دهند. از این رو نمی توان حوزه دخالت وکیل خانواده را تنها محدود به اختلافات خانوادگی دانست بلکه تمامی امور حقوقی که یک خانواده ممکن است با آن روبرو شود، می تواند با مشور وکیل خانواده به بهترین شکل حل و فصل شده و به مسیر مشخصی هدایت شود. به عبارتی مرد مؤظف به تأمین تمامی مخارج زوجه جهت ادامه زندگی است.

شاید هرگز نتوان بهترین وکیل خانواده را معرفی نموده و از فرد خاصی به عنوان بهترین نام برد اما می توان صفات و ویژگی های مورد نیاز وکیل خانواده متخصص یا وکیل خانواده خوب را برشمرد و از این مسیر به اشراف لازم در معیارهای انتخاب وکیل مورد اعتماد واصل شد. یکی دیگر از مواردی که در هنگام طلاق مطرح می‌شود و شما می‌توانید برای آن وکیل بگیرید، حضانت فرزندان است. وقتی فرزندان به سن بلوغ برسند، خودشان انتخاب می‌کنند که با کدام یک از والدین زندگی کنند. بنابراین عمده مسائل مربوط به حضانت از زمان خردسالی تا بلوغ آن‌ها خواهد بود.

  • در مرحله اول یکی وکیل خانواده باید تخصص های لازم را داشته باشد یا به عبارتی دوره تخصصی را گذرانده باشد.
  • وکیل به کسی گفته میشود که از طرف شخصی حقیقی و یا حقوقی جهت عقد وکالت به کاری مامور میشود.
  • برای استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانواده، هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای افراد وجود ندارد و انان می توانند به راحتی در هر زمان و مکانی که هستند با وکیل خانواده تماس بگیرند و از خدمات حقوقی او استفاده کنند.
  • اولین وظیفه‌ی وکیل خانوادگی این است که این وکیل باید بتواند به خوبی از موکل خود در مشکلات خانوادگی دفاع کند و این دعاوی را به نفع موکل خود پیش ببرد.

وکیلی که تجربه نداشته باشد مانند خلبانی است که هنوز پرواز واقعی را تجربه نکرده باشد. در نهایت وقتی در مورد وکیل خانواده صحبت می‌کنیم انتظار داریم که فردی با علم و دانش باشد که جنبه‌های مختلف پرونده‌های حقوقی را نیز بررسی و تاکنون پروژه‌های موفقی را به ثبت رسانده باشد. تیم و مؤسسه تهران طلاق تمامی این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.