نوسازی برای ساختمان های NYCHA در Lower East Side برنامه ریزی شده است

نوسازی برای ساختمان های NYCHA در Lower East Side برنامه ریزی شده است

در نیویورک سمت شرق پایین، چندین NYCHA این برج ها توسط MDG Design + Construction، Essence Development و Wavecrest Management بازسازی خواهند شد. ساختمان های آسیب دیده هستند برج ملتزر، رافائل هرناندز هومز، و ،د پارک سیوارد.

ساختمان چندگانه بازسازی این بخشی از NYCHA است منشور/راد برنامه ای که بخش 9 مسکن عمومی را به مسکن بخش 8 که توسط مالکان خصوصی مدیریت می شود، در این مورد تبدیل می کند. مدیریت موج موج، یک شرکت مدیریت املاک مستقر در کوئینز. توسعه‌دهنده پروژه، Essence، همچنین در حال بازسازی خانه‌های Fulton و Elliott-Chelsea در غرب منهتن تحت PACT/RAD است.

Wavecrest Management مدیر فعلی دارایی برای سایر توسعه‌های سابق NYCHA مانند Ocean Bayside در Far Rockaway، Queens است. Wavecrest Management و MDG یک ​​شراکت حرفه ای دارند توسعه RDC، که در حال انجام بازسازی های مشابه در سایر املاک NYCHA از جمله باغ های ایست،تر و بوستون سکور در بران،، خانه های مشرف به خلیج و خانه های ویلیامزبورگ در بروکلین و جاهای دیگر.

برج ملتزر وجود دارد
برج ملتزر یک ساختمان 20 طبقه برای سالمندان است. دارای 251 نفر جمعیت در 231 واحد می باشد. (Eden, Janine and Jim/Flickr/CC BY-SA 2.0 DEED)

در مجموع، 740 واحد مس، 1327 نفر به طور مستقیم تحت تأثیر نوسازی Lower East Side قرار خواهند گرفت. برج ملتزر، که در سال 1971 توسط موریس کچوم و شرکت تکمیل شد، و خانه های رافائل هرناندز (همچنین توسط کچام) حدود نیم مایلی از امتداد پارک سیوارد فاصله دارند، مجموعه ای که در دو مکان گسترده شده است که در سال 1973 توسط ویلیام اف. پدرسن و شرکت تکمیل شد. . اکنون، MDG طراحی + ساخت– دفتر وودبری، لانگ آیلند – برای ارتقاء ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است.

تیم طراحی موظف به اجرای یک طرح بهبود جامع برای برج Meltzer، خانه های هرناندز و ضمیمه پارک Seward تحت PACT/RAD بود. رندرهای MDG نشان دهنده سایبان های جدید و ارتقاء محوطه سازی در هر سه توسعه است. Wavecrest Management گفت که این طرح چندین نوسازی ساختمان و مکان، مدیریت املاک جدید و یک طرح خدمات اجتماعی را برای “ارتقاء خدمات اجتماعی” در همه مکان ها ارائه می دهد.

NYCHA Hernandez Homes
بهبود در خانه های هرناندز (توسعه RDC با احترام)
رندرهای NYCHA Meltzer Tower
بهبود برج Meltzer (توسعه RDC)

MDG، Essence و Wavecrest Management می‌گوید: «برنامه PACT NYCHA یکی از مهیج‌ترین و مؤثرترین ابزارهای موجود برای تعمیر ساختمان‌ها و بهبود زندگی ،نان در سراسر شهر نیویورک است. که در بی،ه ای مش، “در تجربه ،یبی ما، کلید دستیابی به نتایج متحول کننده ارتباط منسجم و شفاف با ،نان است، ما هیجان زده هستیم که در کنار همه ،نان و هر دو انجمن ،نان توسعه پارک Seward و انجمن ،نان برج Meltzer برای احیای این دو مکان و ارائه جامعه پیشرفته کار کنیم. خدمات، در حالی که اطمینان حاصل شود که خانه ها در دسترس همه هستند.

تیم توسعه تأیید می کند که به جای انتقال از کنترل عمومی به خصوصی تحت PACT/RAD، ساختمان ها دارای اجاره های معقول و حفاظت از ،نان خواهند بود. کریستوفر مارتی، یکی از اعضای شورای شهر نیویورک که حوزه قضایی او شامل Seward Park Extension، Hernandez Homes، و Meltzer Tower است. با صدای بلند در مورد ترس هایش پروژه، و خصوصی سازی ممکن است مست،م آن باشد.

رندرهای جدید NYCHA Seward Park Extension
مشاهده سایبان های جدید و بهبودهای محوطه سازی در Seward Park Extension (توسعه RDC Courtesy)

جای نگر، زیاد استمارتی گفت که. “ا،ریت مردم در Seward Park Extension نمی‌خواستند به این موضوع ادامه دهند. ما مستاجر، داشتیم که امضا جمع‌آوری می‌،د، سازماندهی می‌،د و به جلسات می‌آمدند تا علیه پروژه صحبت کنند. اما به دلیل رای یک نفر – (رئیس انجمن مستاجر) – حکم اجرا شد.”

مارتی افزود: “بزرگترین مشکل من این است که تیم توسعه رویایی را بر اساس اطلاعات بد می فروشد.” “آنها وارد می شوند و می گویند “اجاق گاز شما را تعمیر می کنیم” و “ما همه چیز را در ساختمان شما درست می کنیم” و “تنها راهی که می تو،م ساختمان های شما را تعمیر کنیم با PACT است.” اما این برنامه نیازی به انجام ندارد. برای اینکه این پیشرفت ها اتفاق بیفتد، بنابراین “این بر اساس یک فرض غلط است. راه های دیگری برای تعمیر این ساختمان ها وجود دارد. آنها اساسا سعی در فریب و فریب ،نان مسکن عمومی دارند.” وقتی می د،م چقدر ناقص است، دیدن همکارانم در شورای شهر که از این برنامه حمایت می کنند، مایوس کننده است.

برای مراحل بعدی، MDG، Wavecrest و Essence یک نظرسنجی از شرایط فعلی سه توسعه جمع آوری کرده و با ،نان NYCHA ملاقات خواهند کرد تا نیازهای آنها را مشخص کنند. از آنجا، تیم توسعه رویکرد نوسازی را بر اساس نظرسنجی تعیین خواهد کرد.

تیم Essence-RDC متعهد به تصمیم گیری بر اساس وضعیت ساختمان و نظرات ،نان و NYCHA است. MDG، Essence و Wavecrest Management گفت که “ما با تیمی از مهندسان، معماران و پیمانکاران برای ارزیابی هر ساختمان کار می کنیم. پس از تکمیل، یافته‌ها را با ،نان بررسی خواهیم کرد تا در مورد بهترین مسیر برای هر توسعه تصمیم بگیریم، که منجر به مسکن عادلانه، پایدار و تاب‌آور برای همه خانواده‌ها خواهد شد.منبع: https://www.archpaper.com/2024/04/nycha-mdg-essence-wavecrest-management-lower-east-side-buildings/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار