نحوه عملکرد باتری یو پی اس-طرز کار یو پی اس چگونه است؟-هژیر صنعت-مستر انرژی پلاس

اداره‌های دولتی همچون دفاتر پیشخوان، مراکز خدمات اوپراتورها و شرکت‌های خصوصی یا حتی دکه‌های ارائه اطلاعات کامپیوتری نیز در برخی مواقع نیاز به دستگاه UPS دارند. برخی از کارخانه به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند و همچنین برای کاربری ابزارهای حفاظتی در چنین کارخانه‌هایی لازم است که باتری‌های UPS مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیل سنگین بودن کاربری بیمارستان‌ها از تجهیزاتشان لازم است که بخش مهمی را در ساختمان خود به محل قرارگیری UPS درنظر بگیرید. برخی از کاربردهای باتری به وزن سبک و برخی دیگر به چرخه شارژ بسیار سریع یا قدرت بالا نیاز دارند. پیشرفت‌های مهم در فناوری باتری، به‌ویژه در باتری‌هایی که برای حمل و نقل الکترونیکی استفاده می‌شوند، و پیشرفت‌های مداوم منجر به تعداد زیادی از برنامه‌های کاربردی با باتری شده است. در عصر امروز، اکثر کسب و کار ها حتی با یک لحظه قطعی برق دچار مشکل در روند کاری خود می شوند و نیاز به یک سیستم برقی پشتیبان دارند تا در لحظاتی که برق اصلی قطع می شود، برق پشتیبان بلافاصله وارد عمل شود و نگذارد روند کار مختل شود.

خطوط تولید این کارخانه دارای راندمان بالا در تولید انواع باطری یو پی اس و شارژی بوده و باتری‌های MF که تکنولوژی ساخته صفحات باتری با تکنولوژی Expand را داراست، تولید می‌کند. معمولا باتری های یو پی اس ولتاژی برابر 12 ولت با آمپراژ های مختلف دارند. زمانی که قصد دارید باطری یو پی اس را به منظور شناسایی و عدم خرابی آن تست کنید، می توانید از این روش استفاده کنید.

باتری یو پی اس برای کرکره برقی

اما برای باتری استانداردی تعریف می شود که ابعاد آن ها باید مطابق با آن باشد. اگر یک باتری چنین ابعادی را نداشته باشد و کمتر از مقدار مشخص شده باشد به این معنا است که الکترود های به کار رفته درون آن نازک هستند یا از الیاز استاندارد استفاده نشده است. به صورت کلی این باتری ها داری وزن و سایز یکسانی نیستند زیرا ابعاد آن ها بستگی به میزان ساعت آمپر دارد.

عمر خدماتی باتری یو پی اس یا عمر واقعی باتری یو پی اس

اما نکته ای که مهم است ساختار درونی آن ها است که کاملا با یکدیگر متفاوت می باشند. © “کیان باتری” یک علامت تجاری ثبت شده است و تمام حقوق آن محفوظ میباشد. رکتیفایر یک وسیله‌ی الکترونیکی خاص است که برای تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم (AC. /DC. ) به کار برده می‌شود. پس از تست اتصال کوتاه دوم، باتری جهت چسباندن درب به جلد وارد مرحله بعدی یعنی هیت سیلینگ درب به جلد می شود. در مرحله خشک کردن کاهش رطوبت صفحه رخ می دهد تا در مرحله مونتاژ صفحات، مشکل ایجاد نگردد. © کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت اشجع باتری می باشد.

مهم ترین تفاوت باتری های یوپی اس با باتی های ماشین در نحوه نصب آنهاست. به این شکل که باتری های UPS باید در مکان ثابتی مستقر باشند تا منجر به مخلوط سرب و اسید باهم نشود ولی باتری های خودرویی اینگونه نیستند. تفاوت های باتری (سرب اسید) و باتری (نیکل کادمیوم) در مواقعی که این باتری ها به مدار وصل نشوند، به مرور زمان به حالت دشارژ می روند . ما یک UPS تعاملی برای افزایش و کاهش ولتاژ خروجی با افزودن فرستنده خودکار به UPS آفلاین داریم. این فرستنده قدرت را به برق AC منتقل می کند تا مشکل به طور mrenergyplus خودکار حل شود.

  • معمولا تمام باتری های تولید شده توسط برند های معتبر، دارای دستورالعمل و نکات مربوط به نگهداری و حمل هستند که رعایت آن ها باعث می شود استفاده از این باطری UPS برای مدت های طولانی تری امکان پذیر گردد.
  • البته بهتر است حتما حواستان به تست کل رشته باطری ها نیز باشد تا مطمئن شوید که فشار های ایجاد شده توسط باطری معیوب به آن ها آسیبی نزده باشد.
  • برخی از کارخانه ها که فعالیت های شبانه روزی دارند و دستگاه های آنها بایستی به صورت 24 ساعته کار کند و یا لازم است از دستگاه ها محافظت های دائمی صورت پذیرد به این دست باتری ها نیاز دارند.
مانیتورهای باتری به جای منتظر ماندن برای وقوع یک خرابی اجتناب ناپذیر، یا تعویض زودهنگام باتری ها برای جلوگیری از مشکلات، به اطلاعات لحظه ای در مورد پارامترهای حیاتی باتری دسترسی دارند. شما وضعیت واقعی سلامت باتری را درک خواهید کرد و می توانید با اطمینان بیشتر به استفاده طولانی تر از باتری های خود ادامه دهید. دستگاه های حساس مانند سرور ها ، مراکز داده و تجهیزات این منطقه توسط UPS آنلاین با فناوری Double محافظت می شوند. هنگام استفاده از فناوری Double ، تجهیزات شبکه مستقیما از پریز AC تغذیه نمی شود و در عوض برق AC به یک یکسو کننده تغذیه می شود تا به DC تبدیل شود. بعد از متصل کردن قطب منفی شارژر باید کلیپ شارژر را به سمت عقب و جلو تکان دهید تا درصورتی‌که اکسیداسیون یا خوردگی عایق وجود دارد از بین برود. کلمه UPS مخفف کلمه Uninterruptible power supply است که در حقیقت منبع جریان بدون وقفه نام دارد.

نحوه عملکرد باتری یو پی اس-طرز کار یو پی اس چگونه است؟-هژیر صنعت-مستر انرژی پلاس