مراکز خرید شهر وان ترکیه را بشناسید تاپ برگ

مراکز خرید شهر وان ترکیه را بشناسید تاپ برگ

هرچند شهر وان تنها برای خرید و پاساژگردی به گردشگران پیشنهاد نمی‌شود، زیرا از نظر جاذبه‌های توریستی، این شهر حرف‌های زیادی برای گفتن دارد که در راهنمای سفر به وان معرفی شده‌اند. از جمله مراکز خرید محبوب وان مرکز خرید متروپولیتن است. این مرکز خرید در محله یوزباش اوغلو قرار دارد و رضایت نسبی مشتریانش را از زمان افتتاح تاکنون به دست آورده است. متروپولیتن در مرکز شهر و در تقاطع خیابان جمهوریت و خیابان کاظم کارابکیر قرار دارد. در نزدیکی مرکز خرید متروپولیتن، تعداد زیادی فروشگاه و مکان تفریحی و رفاهی دیگر نیز قرار دارد.

شاید به این‌خاطر که برای برندهای بزرگ هم مغازه گرفتن در آن کار ساده‌ایی نیست. پوشاک بانوان و آقایان ازجمله ال‌سی‌وای‌کیکی، فلو، کوتون، پنتی، دی فکتو، پیر کاردین، آدیداس و … را می‌توان با قیمت مناسب خریداری کرد و همچنین بخشی از این مرکز خرید به لوازم‌ خانگی اختصاص دارد.

یکی از معروف‌ترین و بهترین مراکز خرید وان Bershka می‌باشد. این مرکز خرید به غیر از وان در بسیاری از کشورهای مدرن دنیا شعبه‌هایی دارد. خریداران می‌توانند تمامی برندها مثل زارا، اویشو، اوترکه و … مرکز خرید آیدین پریهان Aydin Perihan Merkezi در مرکز شهر وان با دسترسی آسان می باشد. دارای سالن سینما، مرکز بازی‌های کامپیوتری و بولینگ است.

برندهای پانچو، ای ببک، تویزشاپ و تورو اینترتینمنت مخصوص کودکان را به راحتی در این مرکز می‌توانید پیدا کنید. و در خیابان جمهوریت و نرسیده به یکی از میدان‌های اصلی این خیابان، میدان بش یول قرار دارد مرکز جواهرات در این شهر است. انواع کارگاه‌های تولید و ساخت جواهرات در این مرکز وجود دارند.

  • در این مرکز خرید، برندهای اروپایی بیشتر از برندهای ترکی به چشم می‌خورد و همین موضوع تورکاواز را در بین پاساژهای دیگر متمایز کرده است.
  • در این مرکز خرید نیز مکانی برای استراحت شما تعبیه شده که می‌توانید با رفتن به کافه موجود در مجتمع قهوه ترکی بنوشید و انرژی دوباره‌ای بگیرید.
  • آیدین پریهان از مراکز خرید وان است که به محیط آرام و مطبوعش شهرت دارد.
  • وان ای وی ام دارای فضاهای مخصوص بازی و سرگرمی کودکان و 4 فروشگاه پوشاک و 2 اسباب بازی فروشی و برندهای ال سی وایکیکی ، پانچو ، ای-ببک ، کارتال یوواسی ، تویزشاپ و تورو اینترتینمنت می باشد.
  • علاقه‌مندان می‌توانند به جست و جوی برند و کالاهای مورد نظر خود بپردازند.

پیشنهاد بسیار خوبی برای علاقه‌مندان به خرید می‌باشد البته توجه داشته باشید که قیمت‌ها در این مرکز خرید کمی بالاتر از بقیه فروشگاهای شهر وان ترکیه است. بیشتر مغازه‌های مرکز خرید آیدین پریهان شامل لباس فروشی‌ها به‌خصوص لباس های کودکان و نوجوانان هستند. همچنین در این مرکز خرید لوازم الکترونیکی و شیرینی فروشی‌های خوب نیز وجود دارد که می‌توانید از آنها خرید کنید. صبحانه های وان ترکیه، با آن پنیر و عسل های طبیعی و خوشمزه اش معروف است! در زمان اتمام سفر و برگشت از وان، مقداری عسل و در صورت امکان پنیر، برای خود و عزیزانتان خریداری ارزانترین مرکز خرید وان ترکیه کنید. اگر به دنبال برندهای تجاری خاصی در خرید پوشاک مورد نظرتان هستید، حتماً به این خیابان سری بزنید؛ برندهای معروف پوشاک و دیگر اجناس در خیابان جمهوریت متمرکز شده اند.

برن ساعات، از محبوب ترین های ترکیه

کشور ترکیه یکی از همسایگان شمالی ایران و جزو کشورهای پر رفت‌ و آمد ایرانیان است. شهر وان نیز یکی از شهرهای بزرگ شرق ترکیه است که جزو ارزان‌ترین شهرهای ترکیه از نظر اقتصادی محسوب می‌شود. این شهر یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است که در میان کوه‌های صخره‌ای و سبز قرار گرفته است. شهر وان را در تاریخ گذشته به عنوان پایتخت باستانی اوراسیا می‌شناختند و بناهای تاریخی، دریاچه وان، کلیساهای تاریخی، صنایع دستی مانند فرش و گلیم، قالی، جواهرات طلا و نقره آن شهرت جهانی دارد. یکی دیگر از دلایل شهرت و محبوبیت وان مناسب بودن قیمت اجناس در مراکز خرید آن است.

اوت لت هاى معروف استانبول

بر اساس نظرسنجی های اخیر گردشگران و بازدیدکنندگان کیفیت غذا های سرو شده در رستوران بالا و خوشمزه است. این مرکز خرید در حال رقابت با بزرگترین مراکز خرید وان است. پس می توانید تجربه خرید خوبی را در این مرکز داشته باشید. تورکوآز مال در میان مراکز خرید وان به فضای صمیمی و خانوادگی ‌اش شهرت دارد.

مراکز خرید شهر وان ترکیه

بله تست منفی و واکسن که 2 دوز را نشان بدهد و از دوز دوم نیز 14 روز گذشته باشد. این قوانین روزانه تغییر می کنند پیشنهاد می کنم دو روز قبل از سفر بررسی کنید. برای ورود به ایران فعلا هنوز تست اجباری است اما برای خروج کارت واکسن معتبر کفایت می کند.