فرش ماشینی 700 شانه فروشگاه تخصصی فرش ماشینی-فرش شادرخ

می توانید در اتاق نشیمن،فرش طوسیرا با آبی فیروزه ای ترکیب کنید و این ترکیب سبب ایجاد آرامش در فضا می شود. اگر فضای منزل شما کوچک، مدرنیته و یا مینیمال است می توانید مبلمان سفید، شیری و یا صدفی را با رنگ طوسی ست کنید. اگر قصدتا این است کهفرش رنگ طوسیرا با مبلمان طوسی رنگ ست کنید بهتر است رنگ مبل یافرشرا تیره‌تر و آن یکی را روشن‌تر انتخاب کنید.

  • فرش ماشینی 700 شانه اکریلیک از باکیفیت ترین و بادوام ترین فرش های ماشینی است.
  • از آنجایی که کیفیت و دوام این بافته ها کمتر از آکریلیک است از این رو توصیه می شود که از اینفرش های 700 شانه ماشینیدر مکان های کم رفت و آمد از قبیل پذیرایی استفاده شود.
  • به همین دلیل، قیمت این محصول باز هم به صرفه تر و مناسب تر خواهد بود.
  • برای خرید فرش با هزینه کمتر گزینه مناسبی است ولی از کیفیت نوع واقعی برخوردار نیست.
  • از خصوصیات بارز فرش های 700 شانه می توان به فاکتور اقتصادی بودن این فرش ها نسبت به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه تکیه کرد.
درفرش های طرح 700 شانه فانتزی، طرح های خشتی بدین صورت هستند که درون هر طرح، اشکال هندسی و یا خطوط قرار گرفته شده است. جنس فرش های 700 شانهمتفاوت است و کیفیت آن ها را نوع الیاف بافته شده تعیین می کند. از آنجایی که 70 درصد وزنفرش های 700 شانهرا نخ خاب آن ها تشکیل می دهد از این رو جنس نخ خاب فرش های هفتصد شانه بسیار اهمیت دارد. نخ تار که به صورت عمودی در این بافته ها در پشت محصول قرار دارد از جنس پلی استر و پنبه است و نخ پود که به صورت عمودی است از جنس کنف و پنبه می باشد. 700 شانه های واقعی به صورت 700 شانه 10 رنگ وفرش 700 شانه 8 رنگارائه می شوند و هرچه تعداد رنگ ها در این بافته ها بالاتر رود، میزان زیبایی طرح و نگاره بیشتر می شود و اگر دربرچسب پشت فرش، تعداد رنگ ها پایین‌تر از 8 بود، به واقعی بودن آن هفتصد شانه شک کنید. انواع فرش های 700 شانهبه سه دسته واقعی، تبدیلی و طرح 700 شانه تقسیم می شود.

انواع فرش های 700 شانه

فرش طرح فرنگ ماشینی 700 شانه یکی از زیبا ترین فرش های مجموعه ی زر فرش می باشد و این زیبایی به علت تلفیقی بودن این فرش است. اگر به دنبال کیفیت و کارایی در کنار هم هستید پیشنهاد ما شما فرش طرح فرنگ می باشد. از محصولات جدید عرضه شده توسط کارخانه زر فرش کاشان محصول فرش ماشینی طرح کارینا می باشد. طراحی و نقشه به کار رفته شده برای تولید این محصول به صورت بی نظیر بوده و قادر است به آسانی نظر هر مشکل پسندی را به خود جلب…

اگر فضای منزل شما مدرنیته است می توانید رنگ مبلمان و یا کوسن مبلمان را زرد بگیرید. برای دکوراسیوه های مینیمال می توانید مبل سفید را بافرش رنگ فیلیست کنید. ترکیب رنگ فیلی، با سرمه ای، سبز، بنفش، خاکستری، طوسی و نقره ای نیز جذابیت خاصی دارند. زیبایی 700 شانه های 10 رنگ بیشتر از 8 رنگ و 7 رنگ است ومدل فرش 700 شانه جدیدکه طرح و نگاره آن شلوغ و پرنگاره است و در آن رنگبندی زیاد است با 10 نخ رنگی بافته می شود.

فرش 700 شانه خوببا الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا الیاف پلی استر هیت ست شده بافته می شود. البتهفرش های 700 شانه ارزانبا الیاف ورژن و یا پلی پروپیلن نیز بافته می شوند که کیفیت و دوام شان بسیار کمتر از آکریلیک و پلی استر است. امروزه بیشتر تولید کنندگان،فرش ۷۰۰ شانهرا با الیاف پلی استر و آکریلیک تولید می کنند. فرش های 700 شانهاز نظر تعداد رنگ (تعداد نخ های رنگی که در یک پالت وجود دارد) به سه دسته 700 شانه 7 رنگ، 8 رنگ و 10 رنگ تبدیل می شوند که هر اندازه تعداد نخ های رنگی موجود در یک پالت بیشتر باشد، زیبایی آن بیشتر است.

فرش گل برجسته ۷۰۰ شانه افشان گل رنگی

بنابراین اگر فرش شما قرار است پاخور زیادی داشته باشد (مثل فرش مسجد و اماکن عمومی) و یا زیاد اهل تغییر دکوراسیون و و تعویض فرش نیستید و می خواهید که پس از سال ها فرش شما نرمی و لطافت و زیبایی خود را حفظ کند شاید فرش 700 شانه گزینه بهتری برای شما باشد. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرش امیرکبیر فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت فرش امیرکبیر پاسارگاد کاشان می‌باشد. فرش 700 تبدیلی دارای تراکم طولی 1500 و در 7 رنگ بافته می‌شود. فرش 700 شانه تراکم 2550 دارای 1275 گره در یک متر طول فرش می‌باشد.

فرش ماشینی هفتصد شانه ده رنگ با تراکم 2550 با کیفیت و ضخامت بالا- گلپری از جدید ترین نقشه های فرش کاشان با زمینه رنگی تیره (سرمه ای). طرحی جدید با زمینه رنگی سرمه ای – نقشه سودا 700 شانه تراکم 2550 ده رنگ – ضخیم ترین فرش کاشان با درجه یک ترین کیفیت . فرش ۷۰۰ شانه با استفاده از نخ ۱۸ سه لا که بسیار نرم و لطیف بود بسیاری از باورهای خریداران فرش را بهم ریخت.

فرش هالیدی لاکی ۷۰۰ شانه

این فرش توسط دستگاه hcpx2 از پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های بافندگی برای فرش 700 بافته می‌شود. برای بافت فرش 700 نیاز به استفاده از طراحی نقشه‌هایی پیچیده‌تر و استفاده از تعداد گره‌های بالاتری نیست. دستگاه بافندگی فرش 700 شانه قابلیت این را دارد فرش‌های 700 شانه را در تراکم‌های مختلف 2250، 2550 و 3000 تولید کند. طرح زیبای نیلا ، 2550 تراکم ، 10 رنگ در 4 رنگبندی سرمه ای و کرم ، ترمه ای و آبی فیروزه ای . فرش‌های 700 شانه بر اساس تراکم و اندازه‌های مختلف قیمت متفاوتی را هم قیمت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه دارند. همانطور که می‌دانید فرش‌های 700 شانه به معنی این است که در هر یک متر از عرض فرش، 700 گره زده شده باشد.

فرش ماشینی 700 شانه فروشگاه تخصصی فرش ماشینی-فرش شادرخ