طراحی آبنما اجرای انواع آبنما مدرن گروه مهندسی آبنمازرین مجری آبنماهای مدرن | elitarchgroup

طراحی آبنما اجرای انواع آبنما مدرن گروه مهندسی آبنمازرین مجری آبنماهای مدرن | elitarchgroup

آن را طوری قرلر دهید که اب را لز ظرف پلاستیکی به بالاترین گلدان انتقال دهد. به منظور كاهش مصرف آب بايد عمق آب تا حد امكان در سطح قابل قبولی ثابت باقي بماند.

مراحل طراحی و اجرای آبنما

با اجرای این ایده آب را به فضای دکوراسیون خود دعوت کرده و در عین حال صاحب یک تابلوی منحصر به فرد خواهید شد که شاید در کمتر جایی به چشم بخورد. آب نما های امروزی اکثرا با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارند و فضای کمی که برای ایجادشان در دسترس است، تعریف دیگری پیدا کرده اند. برای طراحی آبنما، باید ایده بسیار مناسبی در مورد چگونگی شکل گیری آن و ظاهری که قرار است داشته باشد، ایجاد شود.

در فضاهای بزرگ داخلی و یا خارجی میتوان نوعی از آبنما را طراحی کرد که متریال اصلی آن سنگ های طبیعی است. آنمای شیشه‌ای نوعی از آبنما است که در آن آب از روی شیشه حرکت می‌کند. طراحی ابنما شیشه‌ای برای محیط‌هایی مناسب است که نیاز باشد آبنما از تمام جهات دیده شود. افراد در هرکجای سالن که باشند این ابنما را مشاهده و همچنین امکان دیدن پشت ابنما را نیز خواهند داشت.

  • نوع دیگر آب نما آبشار و جوی بار می باشد، این نوع آبنما جذابیت خاصی برای مردم دارد زیرا برای آنها طبیعت را تداعی می کند.
  • در این بخش به معرفی عواملی می‌پردازیم که در قیمت آبنما موثر هستند.
  • اگر نسبت به آلودگی آب داخل آبفشان ها بی تفاوت باشید، ممکن است خزه ها و جلبک ها و به طور کلی آلودگی های آب به داخل پمپ ها نفوذ پیدا کند و موجب گرفتگی و انسداد آنها شود.
  • میدانیم که اکثر افراد با آبنما آشنا هستند و بارها دیده اند اما تا حالا به ساخت ابنما درمحوطه سازی ویلا توجه کرده اید؟ لطفا تا پایان مقاله همراه ما باشید تا هر آنچه نیاز هست را بدانید.
  • اصول طراحی آبنما در بالا به طور همه جانبه مورد بحث قرار گرفت.

به طور کلی باید این را در نظر بگیرید که طی فواصل زمانی مرتب باید آب آبفشان ها را سطح اشغال تعویض کنید. فراموش نکنید که این آبفشان ها جنبه زیبایی و تزئینی دارند و هر گونه کثیفی و آلودگی آب می تواند در زیبایی و ظاهر آنها جلوه بسیار بدی داشته باشد. این نوع آبفشان ها در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اینکه مدل سنگی در ابعاد، اشکال و اندازه های مختلف قابل طراحی و اجرا است می توان از آن در محیط های کوچک یا بزرگ، باز یا بسته و به طور کلی بدون محدودیت در تمام محیط ها استفاده کرد. این نوع آبفشان ها بیشتر در مکان هایی کاربرد دارند، که نیاز به ایجاد یک فضای آرام و لذت بخش است.

ویژگی های آبنما: