صرافی Coinex چقدر کارمزد می گیرد؟ -ایران ارز دیجیتال

رمزی که تمام حروف کوچک و بزرگ لاتین، کاراکترهای مختلف و اعداد را در بر بگیرد. یکی از مشکلات تمام معاملهگران ایرانی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال ، استفاده از صرافیهای خارجی برای انجام معاملاتشان است. برای رفع این چالش بهترین راه حل استفاده از اپلیکیشن کوینکس است. صرافی کوینکس یا بایننس هر دو صرافیهایی هستند که میتوانند برای ایالتها و شرکتهایی که متعهد باشند؛ یک سیستم ارزی خصوصی راه اندازی کنند. در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم، صرافی کوینکس هیچ اقدامی برای این منظور نکرده و از پول فیات پشتیبانی نمیکند. یکی از مهمترین دلایل کاربران به منظور انتخاب این صرافی نیز همین است.

تایید دو مرحله ای، گواه این موضوع است ولی امکان دارد روزی این صرافی هم مثل صرافی های مطرح دیگر هک شود و دارایی های کاربران از دست برود! توکن کوینکس با نماد اختصاری CET یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۲.۷۳ میلیون دلار، در رتبه ۴۴۹ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . یکی از صرافیهایی که امروز میخواهیم به شما معرفی کنیم؛ کوینکس میباشد. همچنین در پایین صفحه اطلاعات اکانت، تاریخچه ورود به کوینکس و دستگاه هایی که با استفاده از آنها وارد حساب صرافی تان شده اید قابل مشاهده است. اکنون که تنظیمات را انجام دادید، نوبت انجام صرافی coinex برای ایرانیان سفارش است. امنیت صرافی کوینکس از دو جنبه مختلف قابل بررسی است. قابل توجهترین همکاریهایی که این شرکت با دیگران دارد؛ مشارکت در بیت کوین و بلاک چین میباشد.

حال سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا در این صرافی فعالیت داشته باشیم یا خیر؟ با توجه به میزان ارزی که وارد مارجین می کنید، مقدار درصد ریسکی که متحمل خواهید شد در زیر عبارت Risk نمایش می شود. می توانید با استفاده از کد معرف تا سقف 40 درصد از معاملات ان ها سود بگیرید لینک معرف شما از مسیر account،referral reward قابل دسترسی است. پس از مطالعه کامل این مقاله و گرفتن تصمیم خودتان، میتوانید از طریق یکی از لینکهای زیر به صرافیهای کوینکس یا بایننس دسترسی پیدا کنید. در بخش ۳: پس از هشدار در ارتباط با تطابق آدرس کیف پول مبدأ و مقصد با توکن استاندارد انتخابی و تأیید کاربر، آدرس کیف پول مقصد به کاربر داده میشود تا برای واریز اقدام کند. در بخش ۳: نوع پروتکل توکن استاندارد برای انتقال رمزارز مدنظر در شبکه بلاکچین مشخص میشود که در لیست ارائه شده، هر بلاکچین به همراه کارمزد تراکنش در آن معرفی شده است.

در بخش ۲: شبکه توکن استاندارد مدنظر برای انتقال ارز دیجیتال مدنظر انتخاب میشود که معمولاً به دلیل کارمزد پائین آن، شبکه TRC20 انتخاب میشود. همچنین در پائین این صفحه، لیستی از ۵ واریز آخر کاربر نمایش داده میشود که برحسب زمان، نوع رمزارز و میزان آن، نوع پروتکل توکن استاندارد، آدرس واریز، وضعیت واریزی و TXID، که کد تراکنش انجام شده در شبکه بلاکچین است، ارائه شده است. میزان خرید و فروش در این سایت هیچ محدودیتی ندارد، اما اگر قصد این را دارید که روزانه بیشتر از 10000 دلار برداشت کنید بهتر است، احراز هویت انجام دهید. اگر هنوز در این صرافی حساب کاربری ندارید، می توانید با استفاده از آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس اقدام به افتتاح حساب نمایید. اگر در استفاده از صرافی کوینکس به مشکلات عملکردی در CoinEx برخورد کردید (مثل مشکل تایید بلوکی کوینکس در هنگام برداشت) آنها را در بخش نظرات بپرسید تا پاسخ دهیم و مشکل شما کاربران عزیز را رفع کنیم.

از دو جنبه مختلف قابل بررسی است.

قبل از بازکردن حساب و ثبت نام در صرافی کوینکس یا بایننس بهتر است با مزایا و معایب هر کدام آشنا شوید و سپس یک مقایسه انجام بدهید با توجه به نیازهای کاری خودتان. از این رو بهتر است کمیهم با مزایا و معایب استفاده از صرافی کوینکس آشنا شوید. صرافی بدون مشکلات تحریم ای که بسیاری از ایرانیان از آن بهره میبرند . در بخش ۱: نوع رمزارز مدنظر مشخص میشود که در شکل زیر ارز دیجیتال تتر با نماد USDT انتخاب شده است. در کادر اول ارز دیجیتال مورد نظر خود را که قصد واریز آن را به این صرافی دارید، انتخاب نمایید. 4. ابتدا با انتخاب گزینه Send Code، کد ارسال شده به شماره موبایل خود را در کادر مربوطه وارد کنید. برای این کار،.پس از ورود به حساب،.در قسمت «Security» روی فعالسازی (Enable) تایید هویت گوگل کلیک کنید. جهت خرید سریع تر ارز ETH از لیست قرمز که مربوط به فروشندگان می باشد، یک قیمت را برگزیده و روی آن کلیک کنید.