شرکت آسانسور و پله برقی امید پیمای بهروز حجره جو

شرکت آسانسور و پله برقی امید پیمای بهروز حجره جو در این مقاله قصد داریم این شرکت را به صورت کامل معرفی نموده و همچنین در رابطه با محصولات، خدمات، گواهینامه ها و قیمت محصولات و خدمات این شرکت صحبت کنیم. در شهرهای بزرگ این پله برقی در مکان هایی مانند ایستگاه مترو و قطار، فروشگاه های مرکزی و تجاری بزرگ و ادارات بزرگ مانند شعبه مرکزی نصب و راه اندازی می شوند. برای خرید انواع موتور گیربکس آسانسور اروپایی و یا انواع موتور آسانسور گیرلس چینی و هزاران دستگاه و قطعات مربوط به آسانسور های کششی و آسانسور های هیدرولیک میتوانید به این محل که تبدیل به بورس آسانسور در ایران شده رجوع کنید.

موتور گیرلس دیسکی بلولایت 21 نفره سرعت 1 متر بر ثانیه

وزن پله‌‌‌‌‌های پنهان با وزن پله‌‌‌‌‌های آشکار موازنه و برابری می‌کند، بنابراین موتور پله برقی بایستی تنها وزن افراد روی پله برقی را (که در حال بالا یا پایین رفتن هستند) تحمل کند. با توجه به حوزه طراحی و سازه آسانسور، از سیستم ساختمانی ساختمان مربوط به آسانسور تا سطح کارکرد آسانسور. زمانی که برای اولین‌بار آسانسورهای مدرن ساخته شدند بسیاری از افراد نمی‌توانستند به آن اعتماد کافی کنند و احساس امنیت نداشتند به همین دلیل طراحان آسانسور اندیشیدند و پخش موسیقی را درون آسانسور امکان‌پذیر کردند که بعدها سبب ایجاد آرامش برای بسیاری از افراد گردید. ازآنجاکه هر چیزی می‌تواند مزایای خاص خود را داشته باشد، بلعکس نیز می‌تواند درباره آن صدق کند و در صورت عدم رعایت نکات ایمنی و استفاده نادرست معایبی را نیز به همراه داشته باشد.

نیز با وجود تمامی مزایا و معایبی که داشتند، برای افراد بسیار هدفمند و باارزش بودند. از استفاده از پله و آسانسورها قبل متولد شدن پله‌برقی محدودیت‌های حرکتی برای افراد به وجود می‌آورد. با مشکل روبه رو می شود و ترخیص قطعات آسانسور در گمرک نیز به تاخیر می افتد. پله برقی ها چگونه کار می کنند؟ از نقطه نظر مکانیکی، پله برقی یک سیستم حمل و نقل عمودی ساده و در عین حال جذاب است….

درباره آسانسور و پله برقی

پله‌‌‌‌های برقی از نظر کاربردی به 3دسته semi out door -indoor- out door تقسیم میگردد که به ترتیب در محیط آزاد(بیرون از ساختمان)، محیط بسته(داخل ساختمان) و نیمه بسته(پل‌‌‌‌های عابر پیاده) استفاده مرجع می‌گردند. پله‌‌‌‌های مکان‌‌‌‌های عمومی به صورت heavy duty طراحی می‌گردد که همان پله‌‌‌‌های معمولی تقویت شده میباشند که برای کار در شرایط دشوار طراحی می‌گردند. پله‌‌‌‌های برقی معمولا در دو زاویه 30و 35 درجه طراحی میگردند البته در مکان‌‌‌‌های مسطح 0 تا 12 درجه هم تولید میگردد که به آنها راهروی متحرک یا auto walk می‌گویند. با وجود اشغال فضایی تقریبا همسان با پلکان معمولی، یک پله برقی می‌تواند شمار زیادی از افراد را جابجا کند. در صورت رعایت قانون باز گذاشتن سمت چپ برای راه‌روندگان در پله برقی، این پله‌ها می‌توانند جابجایی بسیار سریع افراد را میسر کنند.

  • استفاده از این وسیله در امکن عمومی متروها، پایانه‌های مسافری، فروشگاه‌ها و مرکز تجاری مزیت‌های رقابتی و ارزش افزوده بسیاری را به دنبال دارد.
  • درجه حفاظت موتور و قطعات الکتریکی IP54 انتخاب می‌شود، همچنین سازه داخلی باید مجهز به سیستم گرم کننده ای باشد که آب را به سرعت تبخیر کند .
  • ویژگی های متفاوت کابین آسانسور استیل را بشناسید کابین آسانسور استیل با ویژگی های متفاوتی مورد…
  • دستگیره‌ها نیز از جنس لاستیک با الیاف مخصوص هستند که متحرک بوده و سرعت آن با سرعت حرکت پله یکسان است.

دستورالعمل قانون فدرال شامل راهنمائی هایی در مورد کنترل کیفیت پله برقی و بیانگر حداقل استانداردهای سرویس آن است. همانگونه که در دستورالعمل ذکر گردیده ” آسانسورها و پله برقی ها باید بصورت ادواری و در دوره های زمانی که بیش از یکسال نباشد مورد بازرسی قرار گیرند “. فرم بازرسی و سرویس ادواری باید در نزدیک پله برقی نصب شده یا در مقر ساختمان در دسترس باشد. همچنین بیشینه ظرفیت تحمل بار پله برقی باید در محل پله نصب و رعایت گردد. سایر استانداردهای ایمنی در هندبوک انجمن مهندسین مکانیک امریکا قابل دسترسی است.

بررسی دستورالعمل ایمنی آسانسور