سقف کناف قیمت کناف ایران تصاویر و مصالح کناف سقف کاذب کناف سقف کاذب GST-کناف آوگون

کناف سقف بر اساس نوع دسته بندی به دو نوع ساده و متحرک تقسیم می شود که بر اساس سلیقه افراد و نوع دکوراسیون داخلی بهترین نوع آن را متقاضیان انتخاب می کنند. از صفحات کناف با ضخامت 12 میلی متر برای ساخت دیوارهای جدا کننده کناف و غیر باربر، دیوارکناف پوششی، کناف سقف دکوراتیو یا ساده استفاده می شود. تا اینجای مقاله اطلاعات شما در مورد نحوه­‌ی زیرسازی، اجرا و بازکردن انواع سقف کناف یکپارچه، خیلی بیشتر از قبل شده. حالا وقت این رسیده تا با ایراداتی که در اثر مهارت پایین کناف کار در این سقف ها به وجود میاد هم، آشنا بشین.

آخرین نمونه کارها و مقالات

با این وجود اگر پیش از اجرای پروژه با طراحان و مجریان دارای سابقه، متبحر و معتبر مشورت بگیرید و برای اجرای سقف کناف اقدام کنید، این اطمینان را داشته باشید که هرگز از انتخاب خود پشیمان نمی شوید. در کنار همه معایبی که برای سقف کناف گفته شد می توان با خیال آسوده برای اجرای آن برنامه ریزی و اقدام کرد. با این وجود باید بدانید که اجرای سقف کناف مانند هر پروژه دیگری می تواند معایبی به همراه داشته باشد. معایبی که مستقیما ارتباطی با سقف کناف ندارد، بلکه بی دقتی یا سهل انگاری در روند پروژه است که می تواند شما را به دردسر بیندازد. نوع دیگری از کناف کاری پوششی وجود دارد که به آن بدون سازه گفته می شود، در این روش خمیر مخصوص به نام پرفلیکس مورد استفاده قرار می گیرد و سپس با بتونه درز ها پر می شود. این روش برای بازسازی فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و از طریق پنل های گچی کناف، به یک سازه فلزی متصل به دیوار پیچ می شوند.

کناف سقف دکوراتیو یا مشبک (طرح‌دار)

کناف سقف را در اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب ها، حمام و سرویس بهداشتی می توان بکار برد. به دلیل اهمیت زیبایی بر کاربری از کناف سقف یکپارچه استفاده می شود که نصب سریع و راحتی هم دارد. در حمام و سرویس بهداشتی استفاده از پانل های مقاوم در برابر آب و در دیگر اتاق ها از پانل های مقاوم در برابر رطوبت و حریق استفاده می شود. اگر مشتری درخواست عایق صدا هم داشته باشد زیر پانل ها از عایق صدا هم استفاده می شود.

سقف کناف قیمت کناف ایران تصاویر و مصالح کناف سقف کاذب کناف سقف کاذب GST-کناف آوگون

این نوع سقف جزء شیوه های نسبتا جدید در طراحی و دکوراسیون ایرانی می باشد که روزانه به تعداد علاقه مندان آن افزوده می اینجا شود. ورق های گچی که بخش ظاهری و رویه کار کناف می‌باشد، باعث زیبایی و دکوراسیون در سقف و جلوه ساختمان می‌شود و قابلیت اجرای نورپردازی دارد. همچنین کناف می‌تواند به صورت دکوراتیو و دارای اشکال و طرح‌های زیبای هندسی اجرا شود. سرویس های بهداشتی به دلیل برخی از ویژگی ها با بقیه فضاهای خانه متفاوت است.

  • همچنین اجرای اصولی و دقیق زیرسازی تاثیر مستقیم بر ظاهر و کیفیت کار خروجی می‌گذارد.
  • اکنون اگر پروژه ای در دست ساخت دارید و یا در حال بازسازی بخش وسیعی از هتل یا ساختمان خود هستید که نیاز به تامین متریال و اجرای متراژ بالای کناف کاری دارید می‌توانید روی مجموعه ما حساب کنید.
  • تایل ها با استفاده از یک گیره تی شکل در جای خود محکم می شوند.
  • معمولا اگر افراد مهارت کافی درنصب کناف را نداشته باشند وازکیفیت مصالح ساخت بی اطلاع باشند بامشکلاتی ازقبیل ترک خوردن کناف مواجه خواهندشد.
  • در صورت اجرای کار توسط نیروهای متخصص این سقف تا سالها بدون آسیب قابل استفاده می باشد.
  • نکته مهمی که برای اجرای این نوع از سقف ها وجود دارد این است که به انواع آن برای اجرا در قسمت مورد نظر باید توجه کرد.

2-همانطورکه می دانیم سقف هایی متشکل از رابیتس به موادی ازجمله گچ,رابیتس,میلگرد وپروفیل نیازدارند.علاوه براین جوشکاری هم نیازاست.پس هزینه انجام سقف کناف به مراتب بسیار از رابیتس کمتراست. کناف سبک جدیدی از مصالح می باشد که به جای گچ توکار ساختمان مورداستفاده قرار می گیرد و بخاطرهمین می توان طرح های تنوع و بسیارجذابی را ایجاد کرد. محاسبات زیرسازی و قوطی کشی های کناف براساس آنالیز و کارشناسی دقیق انجام می گیرد و حتی تعداد پیچ های مصرفی آنالیز می شود. برآورد قیمت کناف و هزینه ها در چهارچوب اصولی و طبق تارگت انجام می شود.

معایب سقف کناف چیست؟