خرید کتاب‌ کمک‌ درسی دوازدهم ریاضی با تخفیف کتابانه | ketabko

ما نیز با توجه به این موضوع بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 در درس دین و زندگی را معرفی کتاب کمک درسی دوازدهم ریاضی کرده ایم. کتاب دین و زندگی جامع کنکور خیلی سبز کتاب بسیار خوبی برای درس دین و زندگی است و بهترین کتاب دین و زندگی سال دوازدهم است. فهرست مطالب کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز به شماره صفحات تست‌های سری A و Z، پاسخنامه کلیدی و تشریحی سوالات اشاره می‌کند تا دانش آموزان به راحتی به مطالب مختلف دسترسی پیدا کنند. بنابراین تهیه و خرید کتاب شیمی تست خیلی سبز پایه دوازدهم به صورت تک جلدی به شما در افزایش قدرت تست زنی و آموزش نکات کلیدی کمک خواهد کرد.

بهترین کتاب های جامعه شناسی دوازدهم و جامع بر اساس نظرسنجی مهرماه 99

همچنین برای اینکه مطالب کتاب درسی با درصد بالایی پوشش داده شود تمرین‌های کتاب درسی حسابان پایه دوازدهم به صورت تست مطرح شده‌اند که در یک گروه جداگانه قابل بررسی هستند . اینجا می‌تونی با غرفه‌دارهایی از سرتاسر ایران صحبت کنی و مناسب ترین کتاب کمک درسی را پیدا کنی. راستی یادت نره نظرات بقیه کاربرها رو هم بخونی؛ حتما توی خرید کتاب کمک درسی خوب بهت کمک می‌کنه. در پایان این سال دانش‌آموزان با شرکت در آزمون کنکور سراسری، نتیجه ۱۲ سال تحصیل خود را خواهند دید.

ریاضی و آمار

فصل‌های این کتاب به جزء قسمت مسائل فصل تعادل کاملا مطابق سرفصل‌های کتاب درسی شیمی پایه دوازدهم چیدمان شده‌اند و مطالب لحنی ساده و روان دارند. درسنامه کتاب ساده و قابل فهم است و پایه ای‌ترین قسمت هارو آموزش داده و لحن آن صمیمی می‌باشد. درسنامه جامع و کامل بوده و مثال‌های به کار برده شده نسبت به تمرین‌های کتاب درسی تالیف شده‌اند. این کتاب ها دارای درسنامه نسبتا کامل به همراه تست های کنکور +تست های تالیفی می باشند و اکثرا دانش آموزان با توجه به سطح علمی که دارند این کتاب ها را خریداری می نمایند.

  • بنابراین تهیه و خرید کتاب شیمی تست خیلی سبز پایه دوازدهم به صورت تک جلدی به شما در افزایش قدرت تست زنی و آموزش نکات کلیدی کمک خواهد کرد.
  • تعداد تست های هر بخش به نظر خوب و کافی می آید و سعی شده تا با اشکال و علامت های مختلف سطح تست ها مشخص گردد.
  • راستی یادت نره نظرات بقیه کاربرها رو هم بخونی؛ حتما توی خرید کتاب کمک درسی خوب بهت کمک می‌کنه.
  • البته پیشنهاد ما این است که اول میکرو را کار کنید و بعد برای منبع دوم از خیلی سبز استفاده کنید.

پرسش‌های چهارگزینه‌ای بخش اصلی این کتاب می‌باشند که هر یک دارای پاسخ تشریحی و زیر عنوان‌های خاص هستند. تست‌های دسا دومین سطح اهمیت و تست‌های وی آی تی جزء تست‌های پر اهمیت این کتاب می‌باشند. دربرگیرندهٔ تمامی مطالب و مهارت‌هایی است که یک داوطلب کنکور سراسری برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارد.

خرید کتاب‌ کمک‌ درسی دوازدهم ریاضی با تخفیف کتابانه | ketabko

محتوای سایر کتاب‌های رشته ریاضی مانند دین و زندگی، عربی، شیمی، حسابان، هندسه، فیزیک، فارسی، انگلیسی، کتاب کار انگلیسی و نگارش در ادامه مطالب مقاطع گذشته، دنبال می‌شود. بانک کتاب کنکور، برترین سایت در این زمینه می‌باشد، که امکانات فراوانی برای خرید کتاب اینترنتی در اختیار افراد می‌گذارد و یک بستر ایده آل در زمینه‌ی خرید کتاب کنکور با تخفیف می باشد. این مجموعه با دربرگیری امکانات متنوع نظیر معرفی، بررسی و مقایسه کتاب‌های کمک درسی و بهترین منابع کنکور، تخفیف‌های جذاب و ارسال رایگان، توانسته است محیطی مناسب برای خرید را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم نماید. حسابان یکی از دروس بسیار مهم برای دانش آموزان رشته ریاضی پایه دوازدهم است. در بین کتاب‌های کمکی مختلفی که برای این درس نوشته شده، حسابان و ریاضی پایه تست خیلی سبز، حسابان جامع میکرو گاج و حسابان و ریاضی پایه مهر و ماه به عنوان بهترین گزینه‌ها شناخته می‌شوند.

بهترین کتاب‌های دین و زندگی دوازدهم