بهترین راه حل برای یاد گرفتن زبان انگلیسی موسسه تخصصی زبان کوییک | zabannew

سعی کنید اغلب به زبان انگلیسی و استفاده از آن فکر کنید، حتی اگر فقط برای چند دقیقه یا چند ثانیه باشد. مطمئن باشید با این روش ها سرعت یادگیری زبان شما تا دو برابر افزایش می یابد (این نتیجه جدیدترین تحقیقات دنیاست!). هر سوال یا تجربه ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید. برای داشتن شور و اشتیاق، باید یک دلیل قانع کننده برای یادگرفتن زبان داشته باشید. قبول شدن در یک امتحان، دلیل به اندازه ی کافی قانع کننده ای نیست.

بهترین سایت های آموزش ویدیوها برای تقویت  زبان انگلیسی

هر کاری که به انگلیسی انجام می‌دهید باید شما را به هدفتان نزدیک‌تر کند. اگر هدفتان صحبت کردن با افراد انگلیسی زبان درباره فیلم و سینما است، فیلم ببینید. اگر می‌‎خواهید نمره زبان مناسب در یک آزمون استاندارد کسب کنید، در کلاس تخصصی ثبت‌نام کنید یا معلم خصوصی استخدام کنید. اگر فقط می‌خواهید مکالمات دوستانه به زبان انگلیسی داشته باشید، به گردهمایی‌های زبان‌آموزان بروید و درباره موضوعات موردعلاقه‌تان صحبت کنید. اگر ندانید که هدفتان در سه ماه، شش ماه و یک سال آینده چیست، نمی‌توانید امروز منابع مطالعه مناسب پیدا کنید. داشتن محدودیت زمانی به شما اجازه می‌دهد تا پیشرفت خود را ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که آیا با همین برنامه پیش بروید یا نیاز به اصلاح برنامه دارید.

  • شما می‌توانید موضوعات مختلف در زبان انگلیسی، از گرامر تا مهارت‌های اصلی زبان را در آن جستجو کرده و ویدئوهای مرتبط با آن موضوع را این لینک مشاهده نمایید.
  • برخی از افراد به دلیل شرایط و موقعیت های مختلفی که در یادگیری زبان انگلیسی دارند به دنبال یادگیری زبان انگلیسی از طریق دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی می باشد.
  • پس حتما این راه های عالی را برای تمرین زبان انگلیسی امتحان کنید.
  • پس همیشه سعی کنید با دقت و توجه از نکات گفته شده یادداشت بردارید.
  • اگر سطح زبانتان پایین‌تر از سطح میانی یا intermediate است، سعی نکنید مجله تایمز را بخوانید.

اول از همه این که؛ یک شریک در مطالعات شما می تواند به شما انگیزه دهد و شما را نسبت به وظایف مطالعاتی تان مسئولیت پذیرتر می نماید، همچنین اگر به برنامه تان واقعاً پایبند باشید؛ به پیشرفت دست می یابید. دوم این که، مطالعه با افراد دیگر باعث می شود تا مهارت های زبان انگلیسی مانند اسپیکینگ و لیستنینگ را تمرین کنید. شما مطمئناً می توانید به زبان انگلیسی با خودتان صحبت کنید، اما اگر با یک شخص دیگر مکالمه داشته باشید، یاد خواهید گرفت که چگونه به زبان انگلیسی صحبت کنید. این روزها گوشی موبایل همیشه در دسترسمان است و می‌توانیم در زمان‌های انتظار یا در طی کردن مسیر از آن به خوبی استفاده کنیم.

هدف خود از یادگیری زبان انگلیسی را مشخص کنید

بهترین راه حل برای یاد گرفتن زبان انگلیسی موسسه تخصصی زبان کوییک | zabannew

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی با سریال در قدم‌های اول سعی کنید فیلم‌های انگلیسی را با زیرنویس ببینید،‌ اما پس از مدتی سعی کنید مهارت‌های شنیداری‌تان را تقویت کنید. گاهی هم می‌توانید یک کاغذ و قلم بردارید، یک بخش از فیلم را دو یا سه بار گوش کنید و متن آن را پیاده کنید. سعی کنید ابتدا از کتاب‌های آسان مثل کتاب داستان شروع کنید و به تدریج سطح مطالعه‌تان را ارتقا دهید. مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی به عوامل مختلفی مانند میزان انگیزه و مدت زمانی که صرف تمرین می‌کنید و کیفیت آموزشی که می‌بینید بستگی دارد.

با لغات ابتدایی زبان آشنا شوید

این کار به شما هنگام مسافرت نیز کمک می کند تا با اطمینان و لذت بیشتری به مسافرت خود و ارتباط با دیگر انسان ها بپردازید. برای داشتن ارتباطی موثر نیاز است که با فرهنگ زبانی مردم کشورهای انگلیسی زبان آشنا شوید. این کار موجب می شود مردم بومی تمایل بیشتری به برقراری ارتباط با شما نشان دهند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان استفاده از تکنیک‌های خلاقانه است که موجب افزایش تمرکز و یادگیری کودکان می‌گردد. تعیین منابع مناسب برای یادگیری یکی دیگر از اصول مهم یادگیری سریع انگلیسی خواهدبود. منابع شما اولا باید متناسب با سطح شما انتخاب شود و دوما در راستای هدفتان باشد.