انواع تلویزیون های شهری و مشخصات فنی آن ها | asilight

این سیستم وظیفه انتخاب ورودی تصویر و تغییر اندازه تصاویر ورودی به اندازه تلویزیون شهری را دارد. کارت کنترل دیتا را اپراتور دریافت میکند و روی ماژول های LED نمایش میدهد ، در تلویزیون های شهری معمولا از کنترلر های آنلاین استفاده تلویزیون شهری می شود. ماژول LED مهم ترین قسمت تلویزیون شهری است و کیفیت تاثیر مستقیم روی تلویزیون دارد.

فاصله مخاطب با تلویزیون شهری

حتما در استادیوم های ورزشی و یا پارک ها تلویزیون های بزرگی را دیده اید که فیلم و تصاویری را به نمایش می گذارند. تصاویر و فیلم هایی که از این نمایشگر پخش می شوند اهداف مختلفی را دنبال می کنند. در واقع این تصاویر و فیلم ها برای مخاطبین و مردمی پخش می شوند که در آن فضا و یا محوطه قرار دارند و یا از آنجا عبور می کنند. به این نمایشگر های بزرگ تلویزیون شهری و یا ویدئو وال گفته می شود.

تلویزیون شهری فضای خارج p10

در این سروی از تلویزیون ها چون در فضای بسته مورد استفاده قرار میگیرند تلویزیون های داخلی به حساب می آیند و مقاومتی در برابر آب یا رطوبت ندارند. برای اطلاع دقیق از هزینه ها و قیمت های بروز لطفا با مجموعه تماس بگیرید. در صورت ارتقا از سمت شرکت سازنده سریعا به روزرسانی میشه، ممنون که ما رو انتخاب کردید موفق باشید.

تلویزیون های شهری از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند:

انواع تلویزیون های شهری و مشخصات فنی آن ها | asilight

بیان مزایای مربوط به این نمایشگر ها می تواند در رسیدن به پاسخ مناسب برای سوال تلویزیون شهری چیست کمک کننده باشد. کیفیت تلویزیون‌های شهری با توجه به ابعاد و تراکم پیکسلی آن عاملی متغییر می‌باشد. تلویزیون‌های شهری معمولا از کیفیت HD، FHD، 2K، 4K، 8k و حتی بیشتر پشتیبانی می‌کنند. هر کدام از این ماژول‌ها باید با استفاده از برق به کار خود ادامه دهند تا بتوانند تصویر مورد نظر را به شما نمایش دهند. معمولا یک منبع تغذیه برای این کار کافی نبوده و باید از چندین مورد در کنار هم استفاده شود.

  • برندهای معتبر همیشه از قطعات بسیار عالی و باکیفیت استفاده کرده و به همین دلیل استقامت و کیفیت تلویزیون شما نیز بالاتر می‌رود.
  • این تلویزیون‌ها رزولوشن بسیار بالایی دارند و قابلیت‌های فراوانی رو برای مخاطب همراه دارند.
  • تمام تلاش خود را جهت هر‌چه بهتر عملی کردن خواسته‌های مشتریان در‌این زمینه به‌کار بسته‌ایم.
  • نوع طراحی تکنولوژی ویدئو وال به گونه‌ای است که با توجه به ابعاد بزرگ آن هیچ انعکاس نوری در آن بازتاب نمی‌کند و با توجه به نیاز‌های محیط می‌توانیم قابلیت‌های فراوانی را در این محصول تغییر دهیم.

به همین دلیل نمایشگر شهری می‌تواند روی موفقیت برندینگ کسب و کار، اثر مثبت بالایی بگذارد. فروش تلویزیون شهری که نوع خاصی از نمایشگرهای LED به شمار می آید؛ در این سالها با رشد چشمگیری مواجه بوده و بسیاری از کسب و کارها علاقمند به معرفی کالا یا خدمات خود توسط این ابزار جذاب تبلیغاتی هستند. درواقع می توان این نمایشگرهای دیجیتال و غول پیکر را یک شیوه مخاطب پسند دانست که در قالبی بسیار مدرن و امروزی، توانایی جلب نظرات افراد زیادی را به خود دارد. به همین دلیل می توان آن را به عنوان یکی از بهترین و اثرگذارترین روش های معرفی برند نیز معرفی نمود که روز به روز به صف علاقمندان و خریداران آن نیز افزوده می شود.