استعلام خرید کیبورد صفحه کلید و ماوس کامپیوتر

موس‌ اپتیکال لامپ LED  دارد و دارای سنسوری برای تصویربرداری بازتاب لامپ LED روی پد بهره می برد. با تغییر در تصاویری که سنسور می گیرد جهت و سرعت حرکت این دستگاه را تشخیص خواهد داد. کلیدهای اضافی گاهی برای افرادی که کاربردهای خاصی از موس می‌خواهند، می‌تواند بسیار مفید باشد. برای مثال برخی موس‌های جدید دارای یک کلید 360 درجه خاص هستند که دامنه حرکتی بیشتری به کاربر می‌دهد. یا مثلاً وجود کلیدها بک و فوروارد برای بسیاری از افراد مفید خواهد بود. پس حین ماوس، باید به کلیدهای اضافه روی آن نیز دقت کرد.

  • این برندها جزو بهترین‌ها هستند و البته قیمت بسیار گرانی هم دارند.
  • شما میتوانید برای خرید و مقایسه انواع ماوس های کامپیوتر به فروشگاه اینترنتی مقداد ای تی مراجعه کنید.
  • این موس ها چندان پیشرفته نیشتند و به همین دلیل قیمت پایین تری نسبت به موس ها لیزری و نوری دارند.
به علاوه، دقت عملکرد ماوس‌های سیمی در مقایسه با ماوس‌های وایرلسی، بسیار بیشتر است. بنابراین، ماوس‌های سیمی برای بازی کردن، هنرهای دیجیتالی و دیگر کاربردهایی که نیازمند دقت و سرعت بالایی هستند، مناسبند. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که موس بی سیم یا باسیمی که به لپ تاپ متصل کرده اید را جداسازی کنید و سپس لپ تاپ را ریستارت کنید تا مشکل شما برطرف شود. در مورد انواع مختلف ماوس کامپیوتر/ لپ تاپ هیچ یک از موارد متناسب واحد وجود ندارد. خوشبختانه انواع مختلفی از ماوس وجود دارد که می‌توانید از نظر مکانیزم، اتصال، ارگونومی‌و هدف انتخاب کنید.

موس تراست مدل Basi

به عنوان مثال، یک سطح شیشه ای باعث می‌شود ماوس بازتاب خود را ببیند، و این نرم افزار را فریب دهد و فکر کند که حرکت نمی‌کند. چه برای خرید موس بلوتوث چه برای خرید موس وایرلس و سیمی، در هر صورت ابعاد موس را باید هنگام خرید در نظر داشته باشید. موس باید به راحتی در پنجه دست قرار بگیرد و احساس راحتی داشته باشید. مخصوصاً اگر در مدت طولانی با موس کار می‌کنید، باید در خرید موس کامپیوتر دقت بالایی داشته باشید و به ابعاد آن دقت کنید. برای کلیک کردن، نباید انگشت خود را بسیار بالا بیاورید.

ماوس اپتیکال کامپیوتر

ماوس کامپیوتر بدون صدا هوشمند سیم دار محصول جدید تکنولوژی روز است که کاربرد آن بسیار عالی است. علاوه بر آن که موس میتواند حرکات افقی و عمودی را تشخیص
دهد بر روی آن دو تا کلید کار گذاشته شده است. شما میتوانید برای انتخاب کلیک راست
و چپ از این کلیک ها استفاده کنید. ماوس های امروزی دارای غلطکی در قسمت وسط هستند
که از آن برای پیمایش صفحه استفاده میشود. برای خرید ماوس باید نیاز و روش کار با ماوس مدنظر قرار گیرد. درضمن اگر برای یک فضایی مانند گیم نت یا کافی نت می‌خواهید ماوس تهییه کنید بهتر است موس‌ها در جهت هر دو دست (Ambidexterity) باشند؛ یعنی هم راست دست‌ها و هم چپ دست‌ها بتوانند از آن به خوبی استفاده کنند.

این وسیله حالت پذیر است و به شما حق انتخاب بین دو مدل خمیده و صاف را خواهد داد. در موس های نسل‌های قبل وقتی شما این وسیله را تکان می‌دهید، غلتکی که در زیر آن قرار دارد نیز تکان می خورد؛ این گونه پردازنده هایی که داخل این دستگاه قرار دارند این حرکات را تشخیص می دهند و سیگنال‌هایی به کامپیوتر ارسال می شود. با دو کلیدی که روی این ابزار قرار دارد شما می توانید کلیک چپ و کلیک راست کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار