اتاق فرار آرماگدون-اتاق فرار میرداماد | allescape

اتاق فرار آرماگدون-اتاق فرار میرداماد | allescape

به‌عنوان یک طراح، می‌خواهیم بازیکنان معماهای اتاق را حل کنند. عجیب است اگر طراحان اتاق فرار به این مسئله افتخار کنند که هیچ‌کس اتاق‌هایشان را حل نکرده است و بازیکنانی را می‌بینیم که هرگز به راه‌حل معمایی که طراحی شده است پی نمی‌برند و طراحان از این بابت خوشحال هستند. ولی باید هنگام تماشای بازیکنان درحالی‌که موفق به حل معما شده‌اند، خوشحال بود. پس وقتی معماها را طراحی می‌کنیم خودمان را جای بازیکنان بگذاریم.

  • کارخانه اتاق فرار دقیقاً به همین منظور ساخته شده است که پاسخ این سؤالات را بدهد.
  • آنچه مجموعه اسکیپ کیوب به‌دنبال آن است، تجربه‌ای هرچه بهتر و شاداب‌تر شما از اتاق فرارهای موجود در تهران و ایران است و تا حد بسیار زیادی به این شعار خود عمل کرده است.
  • این مجموعه به کارت‌خوان و پارکینگ اختصاصی همراه با جای پارک آسان مجهز است.
  • رنگی که شما برای هر اتاق انتخاب می‌کنید، فضای اتاق شما را تعریف می‌کند.

اتاق فرار باغ متروکه مشهد از اتاق فرار مهیج و یکی دیگر از مقصدهای گردشگری و هیجان گردی این شهر مقدس به شمار می رود. بازی گروهی درست همان چیزی است که کمک می کند در اسکیپ روم موفق انتخاب مکان مجموعه اتاق فرار باشید. حداکثر یک ساعت وقتی دارید تا خود و تیم تان را نجات دهید.. محیط این اتاق فرار مانند یک سلول انفرادی ساخته شده است که شما با ترفندهای مختلف باید خود را از این زندان خلاص کنید. شما به‌همراه یک تیم در حال گشت‌زنی با هواپیمای تحقیقاتی‌اید.

مجموعه اسکیپ دی

رنگ‌هایی که در این گروه قرار دارند شامل قرمز، زرد و نارنجی هستند. قرمز، رنگ پر شور و هیجانی است که سیستم عصبی بدن را تحریک می‌کند. به دلیل شدت و عمق رنگ‌های فعال، طراحان آن‌ها را به‌عنوان رنگ‌های ترسناک استفاده می‌کنند مانند یک تک دیوار قرمز در اتاق یا قاب عکس قرمز آویزان شده از دیوار. رنگ زرد، میزان شادی را در افراد افزایش می‌دهد؛ اما طراحان اتاق فرار معمولاً از این رنگ استفاده نمی‌کنند. رنگ نارنجی نیز درصورتی‌که به‌طور متعادل استفاده شود (بیش‌ازحد استفاده نشود)، می‌تواند باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و هیجان شود. رنگی که شما برای هر اتاق انتخاب می‌کنید، فضای اتاق شما را تعریف می‌کند.

مجموعه اتاق فرار لوکِی

آنها زمانی که دستشان به یک سرنخ می‌رسد، آن را مخفی کرده و تلاش می‌کنند تا خودشان معما را حل نمایند. اما یکی از ابتدایی‌ترین دستور‌العمل‌هایی که برای موفقیت در اتاق فرار وجود دارد این است که به محض یافتن هر چیزی، آن را با صدای بلند بیان کنید. به صورت کلی بازی اتاق فرار را می‌توان به چهار بخش مختلف تقسیم کرد.

اتاق فرار خانه پدری

زمانی که شما وارد آسانسور می‌شود تا به طبقه انتخاب‌شده برسید، آسانسور با مشکل فنی مواجه می‌شود و شما باید مشکل آن را حل کنید. تقریبا اغلب مردم جهان با داستان‌ها و ماجراهای شرلوک هولمز آشنا هستند و سبک سناریوی این اتاق فرار هم به همین شکل است. حداقل زیربنا برای اجرای بازی‌های اتاق فرار ۵۰ مترمربع است. طراحان این بازی باتوجه‌به ژانرهای مختلف و سناریوهای بازی دقت کافی را برای گذاشتن محدودیت‌های سنی به‌خصوص برای کودکان و نوجوانان در نظر می‌گیرند که باید به آن‌ها توجه کرد. به عنوان مثال زمانی که یک تکه از پازل را پیدا می‌کنید، با صدای بلند به سایر اعضای تیم بگویید که تکه‌ای پازل یافته‌اید. ممکن است یکی دیگر از اعضای گروه تکه‌ای دیگر را یافته باشد که به کل تیم در حل معما کمک می‌کند.