اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

وقتی کمبود اتاق فرار ترسناک توی کشور حس شد، این اتاق فرار انیگما بود که برای طراحی اولین اسکیپ روم ترسناک ایران ایده اتاق فرار کلبه وحشت به ذهنش رسید و سال 96 این اتاق فرار افتتاح شد. مجموعه اتاق فرار اسکیپ می، یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های اتاق فرار ایران است که علاوه بر تهران در نمک‌آبرود و چالوس هم شعبه دارد. شعبه تهران مجموعه اسکیپ می در مجتمع تجاری کورش قرار دارد و شامل ۵ اتاق فرار مختلف است. اتاق فرارهای فرار از زندان یک، متل بوداپست، معمای تسلا، سرقت بانک و بمب شیمیایی فریتز‌هابر با ژانرهای مختلف،‌اتاق‌های این مجموعه در تهران هستند. در این مقاله می‌خواهیم راجع به بهترین اتاق فرارهای تهران صحبت کنیم و مجموعه‌های مختلف فعال در این زمینه را معرفی کنیم.

مجموعه اتاق فرار دژاوو

این اتاق فرار ژانر معمایی، تاریخی و کاراگاهی داشته و فکر و هوش‌ بازیکنان را حسابی درگیر خود می‌کند. درجه سختی بازی در اتاق فرار میراث پارس ۷ از ۱٠ بوده و مدت زمان بازی ۱ ساعت می‌باشد. ترکیب فضایی ترسناک و حل معماهای سخت، ژانری است اتاق فرار راز برایتان در نظر گرفته است. این یعنی که شما باید همزمان با دلهره‌ای زیاد، معماهای اتاق را حل کرده و به سرنوشتی که افراد اتاق به آن دچار شده‌اند پی ببرید. بین غوطه وری کامل و به خاطر سپردن اینکه هنوز یک بازی است مرزی وجود دارد. برای جلوگیری از آن، می‌توانید هر چند وقت یک بار به خود یادآوری کنید که این یک بازی با هدفی سرگرم کننده است و هیچ کس قصد آسیب رساندن به شما را ندارد.

اتاق فرار تهرانپارس اپیک اسکیپ در خیابان اخوت شمالی، پلاک 2 واحد 13 قرار داشته و علاوه بر ژانر درام، کمی موضوع وحشت نیز چاشنی آن شده است. در این بازی 60 دقیقه زمان برای انجام ماموریت خود دارید اما در صورتی که کمتر از 35 دقیقه این کار را انجام دهید، شانس برنده شدن PS4 برای شما فراهم می شود. ظرفیت افراد این بازی بین 3 تا 6 نفر است و هزینه ورودی آن 35 هزار تومان بوده که نسبت به سایر اتاق فرارها ارزان تر است. این اتاق فرار تهران در آدرس قیطریه شمالی، بهار شمالی، کوچه علیزاده پلاک 7 قرار گرفته است. در این راه با ماجراهای ترسناکی مواجه می شوید که ارزش یک بار امتحان را حتما خواهد داشت. هزینه ورودی این مجموعه برای هر نفر 120 هزار تومان بوده و بین 4 تا 6 نفر می توانند در آن حضور داشته باشند.

اما همسر سارا فقط در زمان اذان می تواند کمی خودش باشد با شما ارتباط برقرار کند و از شما و تیمتان درخواست کمک دارد تا او و سارا را از این وضعیت نجات دهید. نزدیک به 2 ماه پیش، آمانوئل به لیون زنگ می زند و میگوید که حال خوبی ندارد و زمانی که لیون علت را جویا می شود، آمانوئل می گوید که همسرش لیزا فوت کرده. آمانوئل مجدداً به لیون زنگ میزند و به او می گوید که قصد خودکشی دارد چون به طرز عجیب و مرموزی، دخترش السا مفقود شده. آمانوئل به تیم سایبری واتیکان مراجعه می کند تا دوربین های مداربسته اطراف خانه السا را چک کنند اما یک مشکلی وجود دارد. دوربین ها دائماً قطع و وصل می شوند و امکان مشاهده آن لحظه را ندارند. آمانوئل و راهبه های کلیسای مرکزی واتیکان از شما و تیمتان درخواست کمک دارد تا به امانوئل و دختر مفقود شده اش الیسا کمک کنید.

اتاق فرار سوئینی تاد

اتاق فرار ترسناک را بدون شک می توان محبوبترین ژانر اتاق فرار در ایران دانست و در حال حاضر می توان گفت که ۹۰ درصد بازیهای در حال اجرا در کشور در این سبک اجرا می ترسناکترین اتاق فرار کرج گردد. در بازی اسکیپ روم ترسناک، ترس از طریق ایجاد فضا و دکور ترسناک و همچنین حضور بازیکنان با ماسک و پوشش خاص و اتفاقات غیر منتظره از قبیل جا به جایی اشیا و یا افتادن آنها صورت می گیرد. در این قسمت ما به شما اتاق فرار ترسناک تهران و اتاق فرار ترسناک کرج را معرفی خواهیم کرد. در این قسمت ما به شما اسکیپ روم ترسناک تهران و اسکیپ روم ترسناک کرج را معرفی خواهیم کرد.

  • مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند.
  • اسکیپ روم یا اتاق فرار تفریحی عجیب و غریب و هیجان انگیز است و حسابی شما را به چالش میکشاند یا اوج ترس و آدرنالین را تجربه می کنید.
  • این مجموعه شامل دو بخش، اتاق های فرار مشتمل بر ۶ اتاق مختلف، بازی‌های متنوع روميزی و شب‌های مافیا است .
  • شعبه سعادت آباد واقع در بوستان شقایق از شهریور 1399 میزبان اتاق فرار شبح بازارچه بوده است.
  • اجنه، شیطان، ارواح و دنیایی که خیلی ها آن را نمی توانند ببیند مگر اینکه در راهش قرار بگیرند و از طریق کارهای عجیب و غریب، دروازه ای برای ورود به این دنیا پیدا کنند.