آموزش صرافی کوکوین + ویدیو نحوه ثبت نام در صرافی Kucoin دلفین وست

گزینه بعدی که در صفحه تنظیمات امنیتی در دسترس شما است Restrict Login IP می‌باشد. اگر این گزینه را فعال کنید هر بار که آی پی شما تغییر کند ورود به حسابتان محدود می‌شود. از آنجایی که ممکن است از فیلتر شکن استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را فعال نکرده و آن را به حال خود رها کنید. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ثبت نام در صرافی کوکوین دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. شما از طریق انتخاب این گزینه به صفحه تنظیمات امنیت حساب وارد شده و می‌توانید تنظیمات لازم را اعمال کنید. لازم به ذکر است که امکان احراز هویت برای ساکنین ایران وجود ندارد و این صرافی از آنها پشتیبانی نمی‌کند. در این صفحه امکان ثبت نام به دو روش ایمیل و تلفن برای شما در دسترس است.

اما تا به امروز (شهریور 1400) این اتفاق رخ نداده است.توجه داشتی باشید که احراز هویت صرافی کوکوین با مدارک ایرانی و برای کاربران ساکن در کشورمان امکان پذیر نمی باشد. با این حال جهت افزایش آگاهی کاربران مراحل این فرایند به اختصار ذکر شده است. اما امکان دارد در آینده، کوکوین نیز کاربران ایرانی را محدود کند. اما تا به امروز (شهریور 1400) این اتفاق رخ نداده است. برای احتیاط بهتر است همین حالا هم با فیلترشکن‌های آی‌پی ثابت در کوکوین ثبت‌نام کنید.

مراحل ایجاد اکانت در کوکوین

مراحل احراز هویت که کامل توی همین مقاله توضیح داده شده. ببینید اگر میتونید کلا با هویت خارجی اگر دوست یا آشنایی خارج کشور دارید حسابتون رو احراز کنید. لطفا بفرمایید منظورتون از آنلاین چیه؟ در کل تیکت بزنید سریعتر جوابتونو میدن. از صحت اطلاعات حساب خود مطمئن هستید؟ اگر بله لطفا متن خطا را به صورت دقیق در همین بخش بنویسید تا بررسی کنم. در ضمن ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید هم چک کنید و بررسی کنید که آیا پیامی از صرافی دریافت کرده اید یا خیر.

بخش‌های دیگر کوکوین

آدرس ولت را کپی کنید و میزانی که می‌خواهید را وارد کنید و در‌نهایت بر گزینه تایید یا Confirm کلیک کنید. سپس در صورت تمایل، مقادیری که می‌خواهید را با استفاده از گزینه Trasnfer از حساب اصلی به سایر حساب‌ها در صرافی Kucoin انتقال دهید. این حساب مخصوص معاملات اهرم‌دار است و با انتقال وجوه از حساب اصلی به این حساب می‌توانید در پنل معاملات اهرم‌دار معاملات خود را انجام دهید. این حساب مخصوص معاملات نقدی یا Spot‌ بدون اهرم در صرافی KuCoin است و با انتقال یا واریز وجوه به این حساب می‌توانید در پنل معاملات معاملات خود را انجام دهید. با فعال کردن این قسمت در‌صورتی که آیپی شما تغییر پیدا کند و از جای دیگری کسی وارد حساب شما شود، سیستم این ورود را غیرقانونی شناسایی می‌کند و بلافاصله از حساب شما خارج می‌شود.

برای آگاهی از موجودی خود و آگاهی از فهرست ارزهای خود باید به قسمت Main Account بروید. مقر اصلی کوکوین که خود را “The People’s Exchange” (صرافی مردم) معرفی می‌کند،سنگاپوراست. این کشور که البته در اندازه یک شهر است، جزو موفق‌ترین و پربارترین اقتصادهای دنیا به شمار رفته و قدرت زیادی در حوزه فناوری اطلاعات دارد. همین موضوع سبب شده شرکت‌های فینتک متعددی از جمله چند صرافی ارز دیجیتال در آن رشد کنند.

اکنون می‌توانید فعالیت خود را در صرافی کوکوین آغاز کنید. اما با توجه به تحریم بودن ایرانیان در استفاده از خدمات خارجی، توصیه می‌کنیم حتما از فیلترشکن مناسب استفاده کنید. بعد از ثبت نام نهایی، به صفحه اصلی سایت وارد شده و در نهایت وارد پنل کاربری خود می شوید.

آموزش صرافی کوکوین + ویدیو نحوه ثبت نام در صرافی Kucoin دلفین وست